Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Lombard Koszalin - dajemy najwięcej w Koszalinie Lombard Koszalin nr 1

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Na wstępu tygodnia podpisano list intencyjny na platformę Centrum Handlowego Karuzela pod Kołobrzegiem. Wybuduje je nazwa Dekpol. Będzie obecne najpotężniejszy obiekt handlowy tej sieci handlowej w Polsce. Planowane rozpoczęcie plac budowlanych jest przyjść na wstępu 2020 roku.

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Jak wynika z podpisanych tekstów w ramach inwestycji powstanie obiekt handlowy o powierzchni całkowitej 25 500 m², w jakim ujawni się kilkadziesiąt sklepów znanych sieci handlowych. Inwestycję będzie wyróżniać popularna forma architektoniczna z ważną liczbą świetlików nad ciągami komunikacyjnymi. Takie podejście, zwiększy nie tylko estetykę budynku, a jeszcze wstęp do normalnego światła, co pozwoli zredukować zużycie energii elektrycznej.

Dekpol, jako główny wykonawca inwestycji, będzie również odpowiedzialny za budowę infrastruktury komunikacyjnej i technicznej. W głównym etapie zostaną przygotowane prace ziemne oraz platforma pod postać galerii i marketu budowlanego Leroy Merlin. W dalszej kolejności powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i parking na 1000 miejsc postojowych, a ponadto rondo w rozwoju drogi wojewódzkiej nr 163. Inwestycja zakłada również zaprojektowanie i działanie zewnętrznych terenów zielonych oraz elementów małej architektury. Wykonanie rzeczy jest spotkać w II kwartale 2021 r.

– Z koncentracje na ważne warunki gruntowe, w początkowej kolejności przeprowadzane będą pobudzenia i komunikacje gruntu. Razem z przedsiębiorcą będziemy grać nad projektem wykonawczym, w jakim wykorzystamy swoje dotychczasowe doświadczenie. Dzięki niemu będziemy potrafili stworzyć optymalizacji prac ziemnych, konstrukcji oraz konstrukcji i zacząć z ważną budową teraz na wiosnę. Będzie to teraz inny punkt handlowy w bliskim portfolio, a jestem świadomy, że proces budowy przebiegnie łatwo i łatwo, a całość bycie się kolejnym potwierdzeniem naszych zdolności – powiedział dla portalu www.propertynews.pl Adam Olżyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju Dekpol.

Centrum Handlowe Karuzela w Budzistowie zostanie wybudowane niedaleko ulicy Krzywoustego w otoczeniu drogi ekspresowej S6.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *