UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Lombard Koszalin - dajemy najwięcej w Koszalinie Lombard Koszalin nr 1

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w charakteru wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a start w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej z nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w grup do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał też finał w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem dużo dumny z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie wyłącznie na etatach ale dodatkowo na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że kolejne lata współpracy przyniosą coraz większe efekty nie wyłącznie na scenach kraju tylko również też na matach Europy bądź same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najpodobniejszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *