skup nieruchomości w Koszalinie

Lombard Koszalin - dajemy najwięcej w Koszalinie Lombard Koszalin nr 1

skup nieruchomości w Koszalinie

Gdzie sprzedać zadłużoną działkę i mieszkanie do remontu? Korzystny skup nieruchomości w Koszalinie. Nawet na zniszczonej nieruchomości można zarobić. Z taką ofertą wychodzi koszaliński oddział Polskiego Lombardu, który prowadzi skup nieruchomości. Można zyskać zwłaszcza wtedy, kiedy nikt inny nie chce od nas kupić lokalu.

Każdy, kto choć raz w życiu próbował coś sprzedać wie, jak trudno czasami pozbyć się przedmiotu na serwisach ogłoszeniowych. Nasz anons wisi tam od tygodni, tymczasem pojedyncze osoby odezwą się dopytać o szczegóły, a potem cisza. Odnawiasz ogłoszenie, ale to nic nie daje. Zwłaszcza, jeśli chodzi o tak problematyczną branżę jak nieruchomości. Mieszkania nie sprzedaż na szybko. Ale czy na pewno? Rozważając sprzedaż nie prywatnej osobie, a firmie, nie jest to takie oczywiste. Okazuje się, że jest alternatywa dla nieruchomości i wcale nie oznacza to oddania lokum pod skrzydła pośrednika. Można sprzedać samemu, zgarniając pieniądze w ciągu kilku dni. Brzmi, jak niemożliwe, a jednak. Taką opcję oferuje koszaliński Polski Lombard, któremu zaufały już tysiące Polaków.

 

Choć dla niektórych sprzedaż mieszkania do lombardu brzmi abstrakcyjnie, to jak najbardziej możliwe. Wystarczy zgłosić się do najbliższego oddziału Polskiego Lombardu, który prowadzi skup nieruchomości w Koszalinie i w całej Polsce. Jeśli taka opcja nie wzbudza w tobie zaufania, warto poczytać opinie osób, które sprzedały w ten sposób swoją nieruchomość. Legalność transakcji i firmy można także bez trudu sprawdzić w internecie. To powinno pomóc w odpowiedzi na pytanie, czy warto. Natomiast warto przynajmniej zapoznać się z taką ofertą, żeby wiedzieć ile realnie możesz dostać za swoje mieszkanie. Być może nie będzie to suma, jaką pierwotnie zakładałeś zamieszczając ogłoszenie, ale sprzedaż w lombardzie ma swoje plusy. Jakie?

 

Formalności załatwiane są za Ciebie

Tak, to prawda, że Polski Lombard przeprowadza całą transakcję i nie musisz sam martwić się i załatwiać chociażby notariusza. Wszystkie koszty lombard bierze na siebie. Realizacja całej sprzedaży trwa do kilku dni. Jakim cudem? Firma jest przygotowana do transakcji finansowo i merytorycznie. Co oznacza, że dostaniesz propozycję umowy, termin podpisania aktu notarialnego, wszelkie zobowiązania na piśmie nie muszą Cię interesować. Nie musisz pisać ich samodzielnie. Zrobią to za Ciebie i zaoferują pomoc prawną. Musisz tylko przygotować podstawowe informacje i dokumenty potwierdzające własność nieruchomości.

 

Nie musisz czekać na pieniądze miesiącami – tak jak to się zdarza w przypadku, kiedy kupuje od nas prywatna osoba i czeka na udzielenie kredytu w banku. Całą sumę otrzymasz na konto i nie jesteś uzależniony od transz kredytu kupującego. Firma jest wypłacalna i łatwo to sprawdzić. Są to szybkie, łatwe pieniądze, bo o całej transakcji możesz szybko zapomnieć, bez stresu o jej finalizację.

 

Dobry sposób, jeśli chcesz szybko sprzedać

Tu podobnie, czas ma znaczenie. Jeśli dla Ciebie również, to jest to idealny sposób na sprzedaż Twojej nieruchomości. Jeśli zostałeś postawiony w sytuacji, w której musisz szybko sprzedać lokal, czy działkę, natychmiast potrzebujesz pieniędzy – nie znajdziesz szybszej opcji sprzedaży. To gwarancja tego, że całą transakcję zrealizujesz tak szybko, jak to możliwe. Czyli w parę dni. Pozbędziesz się problemów i obie strony będą zadowolone.

 

Skup nieruchomości prowadzony jest nie tylko w Koszalinie, ale także przez wszystkie oddziały Polskiego Lombardu w kraju. Nieważne, gdzie mieszkasz, możesz zapoznać się z ofertą i zaproponować swoją nieruchomość. Możesz także negocjować cenę. Firma do każdej transakcji podchodzi indywidualnie. To od ciebie zależy jak bardzo zareklamujesz to, co masz do sprzedaży i zachęcisz do kupna. Na pewno przekonującym argumentem jest atrakcyjna lokalizacja, ale nie jest to wyznacznik skupowanych przez lombard nieruchomości. Firma kupuje także te z zadłużonymi hipotekami. Jeśli posiadasz taką nieruchomość i martwisz się, że nikt jej nie kupi – jesteś w błędzie. Możesz złożyć propozycję i przekonać się, czy oferta Cię satysfakcjonuje.

Co więcej, dotyczy to również nieruchomości w tak zwanym złym stanie. Nieważne, w jakim jest twoja – jest szansa na jej sprzedaż. Polski Lombard skupuje mieszkania, domy, działki budowlane i inne, lokale wykończone i niewykończone, do remontu, a nawet zniszczone. W grę wchodzi także sprzedaż lokali użytkowych, w tym biur, a także pomieszczeń gospodarczych. Czasami trudno jest sprzedać innymi kanałami lokal, który nie jest w dobrym stanie. Jeśli nie stać Cię na remont i długie poszukiwania kupca, warto wziąć pod uwagę sprzedaż do lombardu. To czysty zysk, który otrzymasz za zniszczone lokum. To niemal pewne, że nikt inny nie będzie chciał go kupić. Dlatego też jest to czasem jedyna rozsądna opcja, aby jednocześnie pozbyć się już kuli u nogi i zarobić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *