Pożyczki społecznościowe

Lombard Koszalin zajmuje się pożyczkami społecznościowymi, a dokładniej mówiąc, jest ich pośrednikiem. Współpracuje z różnymi inwestorami. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nikt u nas nie straci swoich pieniędzy, ponieważ bardzo dokładnie nad wszystkim czuwamy. Co daje zabezpieczenie pożyczonych pieniędzy? To, że pożyczki, które są udzielane za naszym pośrednictwem, są zabezpieczone zastawem, bardzo często wartość zastawionych przedmiotów jest dużo większa od kwoty, która została zainwestowana.

Lombard Koszalin oferuje pożyczki społecznościowe. Można ją przeznaczyć na dowolny cel. Także jak widać, jest ona naprawdę zachęcającą.

Aby móc pożyczyć daną gotówkę, w pierwszej kolejności musicie dokonać rejestracji. Kiedy już się zarejestrujecie macie możliwość swobodnego korzystania z serwisu. Możecie go przeglądać, obserwować akcje pożyczkowe, jakie zostały wystawione oraz możecie skupić się również na danej stronie na inwestowaniu. To wszystko jest w zasięgu Waszej ręki. Jeżeli chcecie wystawić aukcje pożyczkową, niezbędna jest weryfikacja. Możecie skorzystać z rozszerzonej weryfikacji PLUS, dzięki której macie możliwość podwyższenia swojej wiarygodności u inwestorów.

Weryfikacja PLUS składa się z:

– użytkownik jest sprawdzany w Biurach Informacji Gospodarczej,

– dokonywana jest także weryfikacja adresu,

– użytkownik podlega weryfikacji dokumentu tożsamości,

– weryfikowany jest również drugi numer telefonu, może to być zarówno numer na telefon komórkowy, jak i na stacjonarny,

– deklarowane źródło dochodu również podlega weryfikacji.

Nie ma obowiązku korzystać z wszystkich etapów weryfikacji, możecie skorzystać jedynie z jednego elementu weryfikacji PLUS. Należy pamiętać o tym, że każdy etap tej weryfikacji jest sprawdzany osobno. Mimo tego na prawdę warto skorzystać ze wszystkich etapów weryfikacji, ponieważ wzmocni to Waszą wiarygodność.

Jak to dokładnie działa?

Tak naprawdę komu ma zostać udzielona pożyczka, decydują nasi użytkownicy serwisu, dlatego też macie możliwość wyróżnienia swojej aukcji wśród innych ofert. Swoją aukcję możecie wyróżnić, np. na zasadzie podwyższenia kosztów pożyczki lub też możecie zapłacić premię pożyczkodawcom. Jest to idealny sposób oraz rozwiązanie na to by inwestor właśnie Waszą wybrał ofertę, a nie inną. Nie należy jednak złamać ściśle określonych zasad, a mianowicie odsetki nie mogą przekraczać maksymalnych 16%, stan na dzień 24.11.2013), a oprócz tego należy ściśle się trzymać okresu ważności, należy to rozumieć w ten sposób, że aukcje, którą chcemy wystawić, to jej okres ważności wynosi 7 dni. Bardzo ważne jest także, byście mieli odpowiednią wiedzę, ponieważ inwestory mogą Wam zadawać różnego rodzaju pytania, które będą dotyczyły Waszych ofert, dlatego też powinniście odpowiadać na nie, zgodnie ze stanem faktycznym. Bardzo ważne jest również to, byście charakteryzowali się wiarygodnością, oraz rzetelnością, kiedy spłacacie pożyczkę. Kiedy dokonujecie pozytywnych transakcji, to w zamian otrzymujecie punkt, który pozytywnie wpływa na Wasz wizerunek, a to wyróżnia Was na tle innych użytkowników serwisu. Jeżeli terminowo spłacacie zaciągniętą przez Was pożyczkę oraz kiedy wyróżniacie się swoją aktywnością, w serwisie macie bardzo duże szanse na to, by Wasz limit został zwiększony.

Wygląda to w następujący sposób:

procedura w kilku krokach, których jest zaledwie cztery:

– po pierwsze, jeżeli posiadacie własny lombard, powinniście skontaktować się z nami, możecie to zrobić na trzy różne sposoby, a mianowicie telefonicznie, za pomocą wiadomości e-mail lub poprzez formularz kontaktowy,

– po drugie macie możliwość negocjacji warunków umowy, chętnie prowadzimy różnego rodzaju negocjacje,

– po trzecie, kiedy zakończone zostaną negocjacje, zostaje podpisana umowa z nami,

– po czwarte, kiedy już umowa zostanie podpisana, otrzymacie od nas dostęp do systemu lombardowego, o którym była mowa wyżej, pozwoli Wam on na prowadzenie legalnego biznesu.

Zauważyliśmy, że coraz to więcej osób interesuje się pożyczkami pod zastaw. Dlatego też stworzyliśmy system inwestowania w pożyczki społecznościowe, który jest niezwykle innowacyjnym systemem.

Pożyczki, które zostaną udzielone klientom, są zabezpieczone zastawem i to właśnie wyróżnia nas pośród innych firm. Oprócz tego, zabezpieczenie zastawem, sprawia, że tak naprawdę po prostu praktycznie wszystkie pożyczki będą spłacone. Oczywiście bardzo ważne jest to, że pożyczka zostanie spłacona, ale oprócz tego będzie ona niezwykle opłacalna. Jest to niesamowicie innowacyjne rozwiązanie, które będzie niosło dla Was wiele korzyści, a mianowicie Wasz zysk będzie wynosił 5% miesięcznie od każdej pożyczki, która zostanie przez Was udzielona. Także jak widać, tak naprawdę bardzo dużo możecie na tym zarobić.
Kliknij i wygeneruj oferty

TPW opinie

napisz opinie jeśli jesteś użytkownikiem platformy może ona pomóc w wyborze i decyzji innym.

Take care when using an essay-writing service. It is impossible for blunders and will never take anything less than a perfect essay. Additionally, you can use the letter writer online system to follow your essay and upload files. This service also offers users a secure online payment site with encryption of your personal details. When you’ve completed the form , you’ll be able to pay by your credit card and Apple Pay. After you have made your payment ensure that the essay to be completed before you transfer your funds.

Paper Writing Help – How to Choose the Best One

PaperHelp is able to assist in the writing of a paper. PaperHelp will assist everyone regardless of stage of education or level. What is the best way buy custom essay to choose an appropriate paper out of so many? Here are some tips:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments