Kobiety Mafii 2 Nowe Warpno gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombard Koszalin - dajemy najwięcej w Koszalinie Lombard Koszalin nr 1

Kobiety Mafii 2 Nowe Warpno gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w światowych kinach widzowie potrafili go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach grających ważne role. Tak nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 skupiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W kolejnej grupie dostajemy wątki trzech różnych postaci, jakie w niektórym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka planuje całe plany, żeby odmienić własne życie na odpowiedniejsze. Podpisuje ona kontrakt na ważny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce ustawić się na całkowite życie. W tymże jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia również potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednakże nie jest dla niej toż oczywiste, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z serii Siekiera nadal pokrywa się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który ujawnia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest element Darii zaś jej zysk z Kolumbijczykami. Z jakichś racji ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końca tona kolumbijskiej kokainy ma umożliwić jej panowanie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą produktu i trudnymi kłopotami. Niania popada w duży wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, lecz to teraz Daria jest znakomicie wykonana do różnej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej prace bez męskich pleców i już wybiera się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Toż w jej elementu pojawiają się nowoczesne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) też jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w charakter całej historii, dając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym filmie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i pojmowania ich z pewną, dużą rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w część filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie z ostatniego, że potrafi wybrać z aktorów coś czego nie przedstawili w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest podaj stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją część w za wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest oczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny akcji nie powtarzają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja powtarza się do Maroko czy Kolumbii, to dokładnie tam powtarza się też plan filmowy. Dzięki temu obraz objawia się dobrze na ekranie. Widz odwiedzając go odczuwa poczucie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest niezmienny oraz z każdym kolejnym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich aktywności jest kiedy daleko charakterystyczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem części z tematami komediowymi, gdzie jesteśmy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego zwolennicy zaś im toż gra, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *