Doradca inwestycyjny Łęczna

Lombard Koszalin - dajemy najwięcej w Koszalinie Lombard Koszalin nr 1

Doradca inwestycyjny Łęczna

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede każdym ma doskonałe rozwiązanie także dla kobiet dopiero tworzących swoją przygodę na obecnym zbycie jak również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży pomysł na ostatnie zawierają mniejsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny jest i mocno intuicyjny i spokojny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Zamość

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość sklepu jest związana właśnie z wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując jest wtedy handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak także na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma prosi o wiele atrakcyjniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej kontrakty nie są pewnych ram czasowych. Mogą więc zostać odwołane w jakimś momencie.
Doradca inwestycyjny Zamość

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu dużymi i złymi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji jest i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest niezmiernie naturalne. W obiekcie rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na koniec konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy daną o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w obiekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy grać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub mamy z kodu QR. Następnie, na dostarczony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Zbiera się to ale z pobraniem prowizji. Rzeczywiście jest wtedy połączone z faktem, że zakup przy zachowaniu karty podejmuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z wszystkiej transakcji lub z każdych 10 USD, w relacji z tego, która z opłat jest piękniejsza.

Doradca inwestycyjny Zamość

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zamierzają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najgrubszych zalet Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Czyni on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji również nowych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład zawierany jest między giełdą i posiadaczami i korzysta się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z kolei pożyczane są z drugiej części. Wysokość danego zakładu jest jednak ściśle związana z powierzchnią używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do poważnych zysków, należy zawsze pamiętać, iż handel przy zastosowaniu dźwigni działa w dwie strony. Dlatego może przynieść szybkie wpływy, ale także oraz dorosłe straty. Dlatego też przydatny jest naturalny rozsądek i korzystanie dźwigni odpowiedniej do gustu posiadanej już wiedzy i wiedzy.

Doradca inwestycyjny Zamość

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest ściśle bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób jak i technika stosowana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany jest w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, że jako Konsument posiadasz kontakt do raportów i wyciągów z konta w jakimś momencie. W wszelkiej chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i ochrony naszych kont masz okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dużym zagrożeniem dla odbiorcy prawdopodobnie być jedynie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do poziomu myśli i nauki gracza. A przed rozpoczęciem gry podaje się dokładne zapoznanie się z placem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też o sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem jest więcej możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego ważne wieści z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Zamość

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs sieci jest wyrazisty i gładki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu prezentuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie umieszczone są ważne informacje dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz szczególnie znaczącym jest, że stały tam też zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są artykuły na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z kolei poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego zakresu dostępna jest także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Środki” na kartce głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest dużą polecenia podstawą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i przyjazna także dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z kolei anulowanie danego prawa w wszelkiej chwili. Wartym przyczyny jest i niewątpliwie aspekt, że dla nabywców jest przydatna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że każdemu jest i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa też dobre podejście do odbiorcy. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje okazję na podniesienie poziomu naszych sztuk w interpretacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Zamość

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem oraz niezwykle silną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję ustroju na wykonywane operacje i sporą kwotę i bezpośredni wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej temat każdy że bez problemu zlokalizować na forach natomiast w mediach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *